Billboard


Karşıyaka'da karşılaşırız dedik ve Karşıyaka'nın en güzel noktalarında sizleri Billboard ünitelerimizle buluşturduk. Tüm noktalarından hedef kitleyi yakalayan ürünler, markanızın sesi olacak.

Baskı Özellikleri: 410 gr. Işıksız Lamine Vinyl

Boyutlar: 3,50 m. x 2,00 m.

Led Ekran


İzmir'in kalbi Karşıyaka'da gece ve gündüz kullanım avantajı ile LED ekranlar hedef kitlenizle sizleri buluşturuyor.

Dev ekran boyutu, kaliteli ve modern çizgisi ile Led Ekran ürünlerimiz şehrin tam merkezinde bulunuyor.

En fazla 10 firmanın yer alabileceği ekranlarda 15sn lik prodüksiyon ile günde en az 460 yayın gösterimi gerçekleşmektedir.

Teknik özellikleri: Format ; h264avc
Frame Rate : 30fbs
Tercih edilen program :After Effect
Video süresi max. 15 sn.

Boyutlar: 1920 x 1080 px

ADML


Karşıyaka'nın en popüler noktalarında bulunan ADML ürünleri ulusal ve uluslararası bir çok markayı hedef kitlesi ile buluşturuyor.

 

Baskı Özellikleri: Fiber Mark

Boyutlar: 3,42 m. x 2,47 m.

Dijital Raket


Karşıyaka'nın en etkili noktalarında konumlandırılmış dijital raketler 21 adetlik networkü ile bölgenin yaya ve araç trafiğinde olan kullanıcılara mesajlarınızı etkili bir şekilde gösterir. Yüksek algılanma ve fark edilme olanağı ile markanıza etkili erişim sağlar. En fazla 10 firmanın yer alabileceği networkte 15sn lik prodüksiyon ile günde en az 460 kez yayın gösterimi gerçekleşmektedir.

Teknik Özellikleri: 30 Frame, After Effect.
Sabit görsel için JPEG
Günde 460 tekrar
Video süresi:15 sn.

Boyutlar: 576x1152 px

Clp


Reklamınız göz hizasındaki konumu ile yayalara, sürücülere ve toplu taşıma kullanan yolculara uzun süreli olarak gösterilir. %100 algılanma olanağı ile CLP, etkili ve yüksek erişim sağlar. Karşıyaka gibi sosyo kültürel seviyesi yüksek bir ilçede bulunan CLP ürünler, markanızı hedeflediği kitle ile buluşturur.

Baskı Özellikleri: Fiber Mark

Boyutlar: 1,18 x 1,75