Teknoloji İle Entegrasyon

Teknoloji İle Entegrasyon

ABD genelinde yaklaşık 7.000 dijital reklam panosu vardır ve her biri genellikle 6-8 reklam içerebilir. Bu, daha fazla sayıda reklamverene, reklamlarını yayınlamak için en iyi alanı kullanma fırsatı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tek bir şirkete, birden fazla reklam arasında değişen bir reklam panosunda özelleştirilmiş bir reklam kampanyası oluşturma yeteneği sunar. Bu reklam panoları, reklamınızı gerçek zamanlı olarak değiştirebilme, gün içinde değişen veya birkaç hafta boyunca büyük bir etkinliğe kadar geri sayım yaratan tek bir reklam oluşturarak, benzersizdir. Hedef kitlenizin dikkatini taze tutarak sürekli olarak dikkat çeken ilgi çekici bir kampanya oluşturabilirsiniz.

Aynı derecede ilgi çekici, transit posterler gibi OOH reklam parçalarına eklenen yeni özelliklerdir. Şu anda mümkün olan bir reklamla etkileşimin düzeyi, markanızı, reklamınızla harcadıkları zaman kadar kitlenizin zihninde konumunuzu pekiştirmeye yardımcı olabilir.

Acil bir ödeme için telefonunuza yazmanız gereken bir kod var mı?

Posteri, telefonunuzdaki belirli bir uygulama üzerinden görüntüleyebilir ve tamamen farklı bir deneyim yaşayabilir misiniz?

Bu sürekli büyüyen seçenek listesi, OOH reklamcılığını teknolojinin ön saflarında tutarken, köklerine sadık kalmaya devam eder.